SYLWESTER DLA SINGLI

Grupa wiekowa 35-55 l

UWAGA - ostatnie miejsca dla mężczyzn - prosimy o wpłatę szybkim przelewem DOTPAY Sylwester w Warszawie    
Data Miejsce Cena Grupa wiekowa Ilość miejsc / wolnych
31-12-2017
      Niedziela
20:00
Klub Lucid
Aleje Jerozolimskie 179 (C.H. Blue City ) Warszawa
K: 329 zł
M: 329 zł
kobiety: 35-55
mężczyźni: 35-55
K: 80 / 0
M: 50 / 0

Ważne informacje

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz, a następnie wpłacić kwotę – możesz wybrać opcję płatność na miejscu (nie dotyczy imprezy sylwestrowej). W przypadku sylwestra potwierdzeniem rezerwacji/miejsca jest uiszczona wpłata.

Osoby, które brały wcześniej udział w naszych imprezach powinny zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu. Dzięki temu otrzymają zniżkę. System weryfikuje udział w imprezach po numerze telefonu z poprzednich zgłoszeń. Jeśli posiadasz specjalny kod rabatowy wpisz go w odpowiednie pole.

Po wysłaniu formularza otrzymasz maila z potwierdzeniem dokonania rejestracji. Brak w/w maila nie musi wcale oznaczać braku zgłoszenia w Naszej bazie danych. Przyczyną braku potwierdzenia może być błędnie podany adres e-mail lub inny błąd dotyczący konta pocztowego. Jeśli nie otrzymasz maila z potwierdzeniem prosimy o zapytanie w formie maila na adres info@imprezy-single.pl .

Przyjmujemy również zgłoszenia telefoniczne przez SMS od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu komórkowego 664 019 209. Wystarczy wpisać datę wybranej imprezy oraz imię i nazwisko.

Po wysłaniu formularza możesz od razu w szybki i prosty sposób dokonać płatności przez internet za pomocą uproszczonego przelewu (Dotpay) lub zdecydować się na dokonanie wpłaty bezpośrednio na nasze konto firmowe.

Bank Millennium - numer konta: 68 1160 2202 0000 0000 4974 2344

Tytuł przelewu

SYLWESTER DLA SINGLI – imię i nazwisko,

W celu rezygnacji z udziału należy powiadomić organizatora poprzez maila lub SMS (info@imprezy-single.pl, tel. 664 019 209) nie później niż 2 dni przed planowaną imprezą, w przypadku sylwestra nie później niż 7 dni przed imprezą (wpłaty za sylwestra nie podlegają zwrotowi nawet w przypadku rezygnacji).

Brak wolnych miejsc

Przykro nam, na wybraną imprezę Speed Dating nie majuż wolnych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi Speed Dating: