WIANKI DLA SINGLI 2018 WERSJA VIP PLUS

Weź udział w niesamowitym wydarzeniu z okazji wianek, mundialu i dziesięciolecia szybkich randek organizowanym w Warszawie specjalnie dla singli 29.06.2018r! Jak zwykle gwarantujemy dobrą zabawę, a ponad to oferujemy dwie wersje – VIP plus (BARDZO PROSIMY O PŁATNOŚĆ SZYBKIM PRZELEWEM DOTPAY) oraz STANDARD (30 zł/os gotówką na miejscu). Wypasiona wersja VIP PLUS zawiera:
  • piwo, wino, napoje bezalkoholowe w cenie (każdy otrzyma 6 kuponów do zrealizowania w barze)
  • bufet szwedzki z pysznymi przekąskami
  • miejsce siedzące przy wieloosobowym stole (usadzamy mniej więcej wg wieku)
  • ekspresowe szybkie randki (to dodatkowa atrakcja dla wszystkich chętnych ♥)
KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI  
Data Miejsce Cena Grupa wiekowa Ilość miejsc / wolnych
29-06-2018
      Piątek
20:00
Klub Medyka
ul. Oczki 1A 00-590 Warszawa
K: 99 zł
M: 99 zł
kobiety: 20-50
mężczyźni: 20-50
K: 50 / 7
M: 50 / 0

Ważne informacje

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz, a następnie wpłacić kwotę – możesz wybrać opcję płatność na miejscu (nie dotyczy imprezy sylwestrowej). W przypadku sylwestra potwierdzeniem rezerwacji/miejsca jest uiszczona wpłata.

Osoby, które brały wcześniej udział w naszych imprezach powinny zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu. Dzięki temu otrzymają zniżkę. System weryfikuje udział w imprezach po numerze telefonu z poprzednich zgłoszeń. Jeśli posiadasz specjalny kod rabatowy wpisz go w odpowiednie pole.

Po wysłaniu formularza otrzymasz maila z potwierdzeniem dokonania rejestracji. Brak w/w maila nie musi wcale oznaczać braku zgłoszenia w Naszej bazie danych. Przyczyną braku potwierdzenia może być błędnie podany adres e-mail lub inny błąd dotyczący konta pocztowego. Jeśli nie otrzymasz maila z potwierdzeniem prosimy o zapytanie w formie maila na adres info@imprezy-single.pl .

Przyjmujemy również zgłoszenia telefoniczne przez SMS od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu komórkowego 664 019 209. Wystarczy wpisać datę wybranej imprezy oraz imię i nazwisko.

Po wysłaniu formularza możesz od razu w szybki i prosty sposób dokonać płatności przez internet za pomocą uproszczonego przelewu (Dotpay) lub zdecydować się na dokonanie wpłaty bezpośrednio na nasze konto firmowe.

Bank Millennium - numer konta: 68 1160 2202 0000 0000 4974 2344

Tytuł przelewu

WIANKI DLA SINGLI 2018 WERSJA VIP PLUS – imię i nazwisko,

W celu rezygnacji z udziału należy powiadomić organizatora poprzez maila lub SMS (info@imprezy-single.pl, tel. 664 019 209) nie później niż 2 dni przed planowaną imprezą, w przypadku sylwestra nie później niż 7 dni przed imprezą (wpłaty za sylwestra, bale nie podlegają zwrotowi nawet w przypadku rezygnacji).

Impreza już się odbyła

Przykro nam, wybrana impreza Speed Dating już się odbyła. Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi Speed Dating: