Speed Dating – doskonały sposób na kojarzenie par i nie tylko

Speed Dating czyli szybkie randki są rodzajem imprezy towarzyskiej dla singli. Uczestnicy biorą udział w kilkunastu ekspresowych randkach, które trwają łącznie ok 2 godzin. Po przybyciu do klubu/restauracji otrzymujesz identyfikator z numerem,kartę uczestnika oraz długopis. Każda para ma ok. 5 minut na rozmowę. Po każdej kilkuminutowej randce każdy mężczyzna przesiada się do następnej uczestniczki i tak do momentu, aż wszyscy się poznają. Na koniec imprezy wybierasz nieograniczoną ilość osób, z którymi chcesz kontynuować znajomość po imprezie.

W ciągu 48 godzin uczestnicy, którzy wzajemnie siebie wybrali otrzymują mailem dane kontaktowe (imię, nazwisko bądź wg życzenia jego inicjał, numer identyfikatora oraz numer telefonu). Dalsza znajomość zależy już od Was. Wyniki wyboru ze speed dating zawierają również ogólną informację o liczbie osób, które wybrały Twoją osobę oraz statystyki.

 

szybkie randki Warszawa

Imprezy dla singli Speed Dating mają same zalety:

  • Możesz poznać wielu ciekawych ludzi, którzy tak samo jak Ty są singlami.
  • Widzisz dane osoby – więc masz pewność jak wyglądają i w przeciwieństwie do randek w internecie tutaj możesz poczuć tzw. „chemię”.
  • Masz ogromną szansę na poznanie swojej drugiej połowy
  • Nie marnujesz cennego czasu. Możesz wybrać kogoś spośród wielu osób, w jednym dniu i w tym samym miejscu.
  • Nie musisz bać się „cichej randki”. Dostaniesz pytania pomocnicze, a randka trwa 5 minut z każdą osobą.
  • Nie narażasz się na odrzucenie. O Twoim wyborze dowie się jedynie osoba, która również Ciebie wybrała.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szybkich randkach w Warszawie. Jeśli szukasz mężczyzny bądź kobiety dla siebie to jest to idealna opcja.
Randki w realu, a przy okazji zabawa. Ciekawy pomysł na spędzenie czasu w towarzystwie innych singli.