MiszMasz Speed dating Imprezy i szybkie randki dla singli — Warszawa

Organizujemy imprezy dla singli różnego rodzaju. Ta kategoria to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru różne imprezy okolicznościowe: bale karnawałowe, walentynki, powitanie lata, imprezy andrzejkowe, Halloween, sylwester oraz inne imprezy tematyczne.

Przeważnie każda impreza okolicznościowa poprzedzona jest szybkimi randkami –  z czego niewątpliwie słyniemy:-)

Zasady szybkich randek w skrócie:

Każdy uczestnik grupy otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem i numerem oraz kartę uczestnika. Wszelkie informacje na temat wypełniania kart zostaną udostępnione na miejscu.

Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet i każda para rozmawia ze sobą przez kilka minut. Po wyznaczonym czasie mężczyźni przesiadają się do kolejnej uczestniczki i tak do czasu aż każdy z każdym się zapozna.

Organizatorzy przekażą w przeciągu dwóch dni dane uczestników(w tym numer telefonu) osobom, które wzajemnie siebie wybrały i zaznaczyły w kartach. Wyniki speed dating zawierają również adnotację o tym jak wiele osób wybrało nas ogółem (podana zostaje jedynie łączna liczba bez danych osobowych). Każda osoba otrzymuje informację o wynikach, bez względu na to czy padł wybór wzajemny czy nie.

Dodatkowo podajemy krótkie statystyki z imprezy: informujemy ile było łącznie wzajemnych wyborów z całej imprezy.

Atrakcje

Będąc uczestnikiem speed dating masz możliwość wyboru nieograniczonej liczby osób.
W trakcie imprezy często losujemy upominki oraz bony zniżkowe na szybkie randki.

Pamiętaj, że aż 40% uczestników szybkich randek wybiera siebie nawzajem. Bawiliśmy się już na licznych ślubach i dostajemy podziękowania od wielu osób. Nasze doświadczenie to ponad 8 lat łączenia ludzi w pary i nie tylko. Może kolejną szczęśliwą osobą będziesz właśnie Ty?!