Młode Speed dating Imprezy i szybkie randki dla singli — Warszawa

Organizujemy imprezy Speed Dating w klubie Park dla młodych osób w wieku 18-30 lat. Wszelkie szczegóły dotyczące daty, ceny a także grupy wiekowej znajdziesz w kalendarzu imprez.

młode speed dating

Chcemy zachęcić młodsze osoby i zapoznać jak najwięcej osób z tym świetnym sposobem na poznawanie nowych ludzi jakim jest speed dating. W tym celu proponujemy bardzo atrakcyjne ceny za udział od 5 do 15 zł w zależności od daty imprezy oraz ewentualnych dodatkowych kodów rabatowych. Przykładowo osoba, która wzięła udział w dyskotece organizowanej przez klub Park może liczyć na cenę 5 zł. W klubie będą bowiem dostępne w trakcie dyskoteki specjalne ulotki z kodem rabatowym do wykorzystania na szybkich randkach. Imprezy Młode Speed Dating są organizowane przeważnie 2 razy w miesiącu i liczą ok. 25-30 osób ( ok 12 kobiet i ok 12 mężczyzn).

Zastrzegamy jednocześnie, że jeżeli któryś z uczestników bądź uczestniczek będzie znacznie wybiegać poza limit wiekowy ( np. wyglądem), będziemy mieć takie podejrzenia lub zgłoszenia od pozostałych uczestników możemy poprosić o okazanie dowodu osobistego.

Młode speed dating różni się od standardu przede wszystkim zdecydowaną przewagą studentów, mniejszą grupą uczestników (w tym przypadku 25-30 osób, w pozostałych przypadkach grupy liczą 35-40 osób) oraz krótszym czasem trwania każdej randki (w tym przypadku 4 minuty, w pozostałych imprezach 5 minut).

Zasady Młode Speed Dating

Każdy uczestnik grupy otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem i numerem oraz kartę uczestnika. Wszelkie informacje na temat wypełniania kart zostaną udostępnione na miejscu.

Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet i rozpoczynają się szybkie randki. Każda trwa 4 minuty. Jeśli spodoba nam się dana osoba należy jej numer wpisać w kartę. Po 4 minutach i ogłoszeniu minionego czasu każdy mężczyzna przesiada się do następnej uczestniczki i tak do tej pory, aż każdy z każdym się zapozna. W trakcie randek nastąpi 10-15 minutowa przerwa. Będzie można uzupełnić drinka, zapalić na spokojnie papierosa czy też skorzystać z toalety.

Po zakończeniu Speed Dating karty zostaną zebrane. Wszelkie dane zostaną sprawdzone i zliczone. Następnie organizatorzy przekażą w przeciągu dwóch dni dane uczestników(w tym numer telefonu) osobom, które wzajemnie siebie wybrały i zaznaczyły w kartach. Wyniki speed dating zawierają również adnotację o tym jak wiele osób wybrało nas ogółem (podana zostaje jedynie łączna liczba bez danych osobowych). Każda osoba otrzymuje informację o wynikach, bez względu na to czy padł wybór wzajemny czy nie.

Dodatkowo podajemy krótkie statystyki z imprezy: informujemy ile było łącznie wzajemnych wyborów z całej imprezy, ile było osób z minimum jednym wyborem itp. Oczywiście podajemy tylko numery identyfikatorów oraz imiona – nie udostępniamy w statystykach danych osobowych.

Atrakcje

Będąc uczestnikiem speed dating masz możliwość wyboru nieograniczonej liczby osób. W trakcie imprezy losujemy bony zniżkowe na szybkie randki.

Po szybkich randkach, które trwają łącznie, w zależności od ilości osób w grupie, ok. 1,5–2,5h nie musisz opuszczać klubu – impreza otwarta zaczyna się o 21.00. W piątki, soboty i niedziele dla uczestników szybkich randek udział gratis, natomiast we wtorki, środy wstęp kosztuje 20 zł (piwo do godz. 1.00 bez ograniczeń w cenie).

Pamiętaj, że aż 40% uczestników szybkich randek wybiera siebie nawzajem. Bawiliśmy się już na licznych ślubach i dostajemy podziękowania od wielu osób. Nasze doświadczenie to ponad 9 lat łączenia ludzi w pary i nie tylko. Może kolejną szczęśliwą osobą będziesz właśnie Ty?!