Standard Speed dating Imprezy i szybkie randki dla singli — Warszawa

Organizujemy imprezy Speed Dating dla różnych grup wiekowych, również dla osób 40 plus. Standard speed dating to rodzaj randek przeznaczony dla każdego.

Dodatkowo wprowadziliśmy w tej grupie randek spotkania pod nazwą Super Ekspres Speed Dating (randki trwają po 4 minuty każda, a wyniki otrzymujesz już tego samego dnia późnym wieczorem) oraz  Do Góry Nogami Speed Dating, czyli szybkie randki podczas których to kobiety zmieniają miejsca zamiast mężczyzn.

Wszelkie szczegóły dotyczące daty, ceny a także konkretnej grupy wiekowej znajdziesz w naszym kalendarzu imprez.

Zasady Standard Speed Dating

Uczestnicy szybkich randek otrzymują identyfikator ze swoim imieniem i numerem oraz kartę uczestnika. Informacje na temat wypełniania kart udostępniane są na miejscu. Mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet i rozpoczynają się szybkie randki. Każda randka trwa 5 minut. Jeśli spodoba nam się dana osoba jej numer należy wpisać w kartę. Po 5 minutach każdy mężczyzna przesiada się do następnej kobiety.

W trakcie randek nastąpi 10-15 minutowa przerwa. Można wtedy uzupełnić drinka, zapalić papierosa czy też skorzystać z toalety.

Po zakończeniu Speed Dating karty zostaną zebrane.Organizatorzy przekażą w przeciągu dwóch dni dane uczestników (w tym numer telefonu) osobom, które wzajemnie siebie zaznaczyły w kartach. Wyniki speed dating zawierają także adnotację o tym jak wiele osób wybrało nas łącznie (jedynie łączna liczba bez danych osobowych). Każda osoba otrzymuje informację o wynikach, bez względu na to czy padł jakikolwiek wybór wzajemny czy nie.

Dodatkowo przesyłamy krótkie statystyki z imprezy: informujemy ile było łącznie wzajemnych wyborów z całej imprezy, jaka była liczba osób danej płci z minimum jednym wyborem itp. Podajemy tylko numery identyfikatorów oraz imiona – Nie udostępniamy w statystykach danych osobowych.

Atrakcje

Będąc uczestnikiem speed dating masz możliwość wyboru nieograniczonej liczby osób.
W trakcie imprezy losujemy bony zniżkowe na szybkie randki.

Pamiętaj, że aż 40% uczestników szybkich randek wybiera siebie nawzajem. Bawiliśmy się już na licznych ślubach i dostajemy podziękowania od wielu uczestników. Nasze doświadczenie to ponad 9 lat łączenia ludzi w pary i nie tylko. Może kolejną szczęśliwą osobą będziesz właśnie Ty?!
Szybkie randki w Warszawie to świetna zabawa. Zapraszamy.