VIP Speed dating Imprezy i szybkie randki dla singli — Warszawa

Organizujemy imprezy Speed Dating w klubie Park dla osób, których zarobki przekraczają średnią krajową i pragną poznać osoby ze swojej grupy społecznej. Nie musisz mieć „góry” pieniędzy:-). Ważne abyś była/był osobą w dobrej, stabilnej sytuacji finansowej.

Wszelkie szczegóły dotyczące daty, ceny a także konkretnej grupy wiekowej znajdziesz w naszym kalendarzu imprez.

Speed Dating VIP

Zasady VIP Speed Dating

Każdy uczestnik grupy otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem i numerem oraz kartę uczestnika. Wszelkie informacje na temat wypełniania kart zostaną udostępnione na miejscu.

Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet i rozpoczynają się szybkie randki. Każda trwa 5 minut. Jeśli spodoba nam się dana osoba należy jej numer wpisać w kartę. Po 5 minutach i ogłoszeniu minionego czasu każdy mężczyzna przesiada się do następnej uczestniczki i tak do tej pory, aż każdy z każdym się zapozna. W trakcie randek nastąpi 10-15 minutowa przerwa. Będzie można uzupełnić drinka, zapalić na spokojnie papierosa czy też skorzystać z toalety.

Po zakończeniu Speed Dating karty zostaną zebrane. Wszelkie dane zostaną sprawdzone i zliczone. Następnie organizatorzy przekażą w przeciągu dwóch dni dane uczestników (w tym numer telefonu) osobom, które wzajemnie siebie wybrały i zaznaczyły w kartach. Wyniki speed dating zawierają również adnotację o tym jak wiele osób wybrało nas ogółem (podana zostaje jedynie łączna liczba bez danych osobowych). Każda osoba otrzymuje informację o wynikach, bez względu na to czy padł wybór wzajemny czy nie.

Dodatkowo podajemy krótkie statystyki z imprezy: informujemy ile było łącznie wzajemnych wyborów z całej imprezy, ile było osób z minimum jednym wyborem itp.

Atrakcje

Będąc uczestnikiem speed dating masz możliwość wyboru nieograniczonej liczby osób. W trakcie imprezy losujemy upominki oraz bony zniżkowe na szybkie randki.

Po szybkich randkach, które trwają łącznie, w zależności od ilości osób w grupie, ok. 2-3 h nie musisz opuszczać klubu – przykładowo w Parku impreza otwarta zaczyna się o 21.00.

Pamiętaj, że aż 40% uczestników szybkich randek wybiera siebie nawzajem. Bawiliśmy się już na licznych ślubach i dostajemy podziękowania od wielu osób. Nasze doświadczenie to ponad 9 lat łączenia ludzi w pary i nie tylko. Może kolejną szczęśliwą osobą będziesz właśnie Ty?!